Tesztmérnök

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Ezek lesznek a feladataid:

  • Vasúti fékvezérlő rendszer pneumatikus, mechanikus, elektromos elemeinek vizsgálata
  • Kísérlettervezés, mérőrendszer megtervezése és felépítése
  • Vizsgáló eszközök tervezése
  • Műszeres mérés végrehajtása, eredmény kiértékelése, dokumentáció készítése
  • Prototípusok vizsgálata, szériaengedélyezések elvégzése
  • Reklamációk kivizsgálása, hiba analízis elvégzése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Gépész/ Villamos/ Mechatronikai mérnöki egyetemi végzettséged van
  • 2-3 éves tesztmérnöki munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Széleskörű ismeretet szereztél elektrotechnika terén (szenzor-és méréstechnológia, automatizálás)
  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul
  • Jártas vagy a LabVIEW programozásban, vagy készen állsz annak gyors elsajátítására
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre
  • Gyakorlatias gondolkodásmód, kreativitás, precizitás és jó manuális készség jellemez

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Jártas vagy a géptervezésben
  • Gépépítési vagy karbantartási gyakorlattal rendelkezel
  • Ismered a pneumatikus rendszereket
  • Németül is beszélsz

Amit ajánlunk:

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és add le a jelentkezésedet!

További lehetőségeinket itt találod: https://knorr-bremse.karrierportal.hu/allasok

Tesztmérnök

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 15.01.2021