Tesztlabor mérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Elsőmintavizsgálathoz, termékaudithoz, reklamációhoz, kísérleti tesztekhez kapcsolódó mérések, vizsgálatok végrehajtása, eredmények analizálása, jelentések időbeni elkészítése és továbbítása
  • Tesztberendezések kezelésének felhasználásának elsajátítása
  • Specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a hibaforrás megszüntetésére tett javaslattétel kidolgozásában aktív közreműködés
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel
  • Projektek teszt terveinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Új termékek bevezetésének, valamint termékmódosítások támogatása
  • Tesztlabor fejlesztésében, eszközeinek beszerzésében, beüzemelésében, karbantartásában való aktív részvétel
  • Részvétel a tesztelő-, funkcióvizsgáló-, mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében és rendszerbe installálásában

Elvárások:

  • Anyag-, informatikus-, gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnöki főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten, német nyelvtudás előny
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil, multinacionális vállalat
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások (teljesítménybónusz, étkezési támogatás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás,kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Albérlet támogatás
  • Képzések támogatása, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejlődő, multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító Partnerünk részére toborzunk és közvetítünk munkavállalókat.

Egyéb információk:

Ha álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezés!" gombon keresztül!

Részletekről érdeklődni Kondor Biankánál lehetséges a +36 20 983 6173-as telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 19.10.2021