Tesztlabor mérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Funkcionális és környezeti validációk, valamint design és process validációk, rekvalifikációs tesztek végrehajtása
  • Vevői előírások, termékspecifikációk, normák és egyéb érvényben lévő követelmények betartása; tesztek, mérések és analizálások végrehajtásakor
  • Specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a hibaforrás megszüntetésére tett javaslattétel kidolgozásában aktív közreműködés
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel
  • FV és DV vagy PV tesztek időterveinek előkészítése, módosítása
  • DV és PV P&R kezelése, státusznak megfelelő frissítése
  • Tesztberendezések kezelése, üzemeltetése
  • Termék áttelepítések támogatása
  • Referenciaminta kapcsolók mérése, kalibrálása
  • Projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség villamos-, mechatronikai-, gépészmérnök vagy mérnökinformatikus szakon
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Programozási ismeretek
  • Hibafelismerés, -keresés, -behatárolás
  • Önállóság, problémamegoldás

Előny:

  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Termelés, gyártás-előkészítés területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Autóiparban szerzett gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes munkabér
  • Családias, igényes munkahelyi környezet
  • A projektet támogató nagyvállalati háttér
  • Lendületes, dinamikus, tudásra éhes projektcsapat

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Full time, Apprenticeships
no work experience required

Published on 04.02.2021