Teszterkarbantartó - Zalaegerszeg

Feladatok:

  • Teszterkarbantartói feladatok ellátása, teszt berendezések (in-circuit és funkcionális teszterek) zavartalan működésének biztosítása műszakos munkarend mellett
  • Teszterek javításának elvégzése, javítások dokumentálása
  • Teszterek megelőző karbantartásának ütemezett elvégzése és dokumentálása
  • Termelősorok telepítéseiben való aktív részvétel az 5S betartása mellett
  • Vevői és belső auditokon való aktív részvétel
  • A működési területre vonatkozó ISO 9000, ISO 14001, OHSAS 18001, TS 16949 előírások ismerete, betartása és betartatása
  • Általános környezetvédelmi, tűzvédelmi, munkavédelmi, minőségügyi előírások betartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektromos szakirány és technikusi végzettség előny)
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló és csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyt jelent:

  • Alapfokú szakmai angol nyelvismeret
  • Programozási nyelvek ismerete
  • HP3070 típusú in-circuit teszter valamint az NI Labview/Teststand ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari termékgyártó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy a 03140@manatwork.hrszoftver.hu email címre!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Full time

Published on 21.07.2021