Teszter technikus - Sárvár

Feladatok:

  • Teszter gépek, berendezések hatékony működésének biztosítása
  • Minden teszter fázis megfelelő értéktartományban tartása
  • Hibák, mutatószámok romlásának kivizsgálása
  • A teszter gép hibáinak javítása
  • Felmerülő anyag- és folyamatbeli hibák felismerése és felelősök bevonása az analizációba
  • Tervezett megelőző karbantartások

Elvárások:

  • Mechatronikai technikus végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel)

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pneumatika, PLC, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerzett tapasztalat

Műszakrend:

  • Folyamatos munkarend (4 műszak)

A munkáltató ajánlata:

  • Alapbéren felüli juttatások: cafetéria, havi bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges buszjáratok
  • Ingyenes szállás lehetőség

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. sárvári, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre!

Sárvár
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 16.02.2021