Az OTP Bank Nyrt.

Automatikus tesztelési szakértő

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • A központi automatikus tesztelési keretrendszer (Tosca) fejlesztési gazdája, vezető szakértője
  • Tosca keretrendszer működési folyamatainak kialakítása és folyamatos fejlesztése
  • Tosca alapú automata tesztek fejlesztésének szakértői támogatása
  • Tosca alapú automata tesztek elterjedtségének növelése
  • Automatikus tesztelési folyamatok harmonizálása a bankszintű szoftverfejlesztési folyamattal
  • Tosca üzemeltetési feladatok támogatása
  • Együttműködés a fejlesztőkkel, tesztelőkkel

Követelmények:

  • Min. 1-3 év tesztautomatizálásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Egyéb tesztautomatizálást támogató alkalmazások ismerete (JMeter, Selenium, Cucumber, SoapUI)
  • Bármilyen script nyelv tapasztalat
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
  • Önálló tanulási igény és képesség
  • Proaktív munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Automata tesztelési módszer bevezetési tapasztalat
  • Java programozói tapasztalat
  • Jenkins vagy más CI eszköz ismerete
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
  • Banki folyamatok ismerete
  • Agilis módszerekben gyakorlat
  • DevOps metodika ismerete, gyakorlati kialakításában tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Elkötelezett, vidám, segítőkész csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

1131. Budapest Babér utca 9.

Budapest
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 28.07.2021