A régióban piacvezető nemzetközi bankcsoport központi lakossági hitelkockázat-kezelési területe

Tesztelési szakértőt

keres

A munkakör célja: Lakossági bírálati rendszerekhez kapcsolódó tesztelési feladatok ellátása, szervezése

Feladatok:

  • a lakossági hitelbírálati rendszerekben futó logikai folyamatok és a mögöttes adatbázisok ismerete
  • a lakossági hitelbírálati rendszerekben megvalósuló fejlesztések, paraméter módosítások tesztelése
  • a teszteléshez szükséges tesztjegyzőkönyvek összeállítása a tesztelést megelőzően, illetve a tesztelési eredmények dokumentálása
  • több terméket érintő tesztelések koordinálása
  • a termékhez, bírálati folyamatokhoz kapcsolódó projektekben való részvétel.

Elvárások

  • magas szintű MS Excel felhasználói, Oracle adatbázis ismeretek, PL-SQL lekérdezések írásában gyakorlat
  • felsőfokú szakirányú (egyetemi-főiskolai) végzettség
  • jó analitikai képességek, rendszerszemlélet,
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • kreativitás, kezdeményezőkészség, nyitottság az új megoldásokra
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • precíz önálló munkavégzés

Előnyök:

  • tesztelő munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • JIRA, SPIRA rendszerek ismerete
  • lakossági hitelezési és üzleti folyamatok ismerete
  • IT programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs és cafeteria rendszer
  • személyre szabott fejlesztési lehetőségek
  • dinamikus, eredményorientált, a folyamatos fejlődést támogató munkahelyi környezet

Tesztelési szakértő

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 14.07.2020