Tesztberendezésfejlesztő mérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Fejlesztés alatt álló prototípusok vizsgálatához szükséges tesztberendezések fejlesztése, üzemeltetése és installálása
  • Vizsgálóberendezések kalibrálási folyamatának kidolgozása és végrehajtása
  • A meglévő berendezések szoftvereinek folyamatos módosítása a vizsgálandó termék szoftverének fejlesztésével párhuzamosan
  • A berendezés szoftvereinek moduláris fejlesztése
  • Egyedi mérőáramkörök/layout tervezése a vevői követelmények figyelembevételével
  • A teljes fejlesztési projekt dokumentációjának elkészítése
  • Rendszeres együttműködés a külföldi projekt team tagokkal
  • Érvényben lévő követelmények betartása
  • Concept Validation és DV vagy PV tesztek támogatása
  • Berendezések használatának oktatása, esetenként külföldi telephelyen

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség villamos-, mérnökinformatikus szakon
  • Min. 2-3 év tapasztalat méréstechnikai fejlesztésekben
  • National Instruments hardver- és szoftver használatában szerzett releváns tapasztalat (LabView, FPGA, RealTime mérőrendszerek ismerete)
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Hibafelismerés, -keresés, -behatárolás
  • Önállóság, problémamegoldás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Java programozási ismeretek
  • Autóiparban szerzett gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Veszprém
Full time
2 years

Published on 28.02.2020