TESZT TECHNIKUS (ELEKTRONIKAI MÉRÉSI TERÜLETEN)

REMEK LEHETŐSÉG PÁLYAKEZDŐ ÉS TAPASZTALT ELEKTRONIKAI SZAKEMBEREKNEK!

Partnerünk egy több, mint 160 évre visszatekintő, német tulajdonú, nagy komplexitású és rendkívül széles termékportfóliót gyártó vállalat.

Elsődleges profiljuk jellemzően a természettudományos kísérletekhez különböző oktatási anyagok, és eszközök gyártása és fejlesztése.

Most tudományos tesztelési csapatukba keresünk

TESZT TECHNIKUS

kollégát, elektronikai mérési területre.

Főbb feladatok:

  • Elektronikai és mechanikai termékek szerelése, tesztelése és kalibrálása,
  • Hibák keresése és javítása,
  • Összeszerelőkkel vagy tesztelőkkel való egyeztetés a hibás termékek megfelelő minőségű javítása érdekében,
  • Tesztek és mérések dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú elektronikai végzettség,
  • Folyamatos tanulási készség,
  • Műszaki beállítottság,
  • Igényes munkavégzés,
  • Motiváltság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Méréstechnikai végzettség,
  • Több éves tapasztalat,
  • Műszaki rajz olvasási készség,
  • Német/angol nyelvtudás.

Ajánlat, juttatások:

  • Versenyképes juttatási rendszer,
  • Teljesítményprémium, éves bónusz
  • Valóban érdekes és változatos feladatok,
  • Biztos háttér,
  • Szakmai tréningek,
  • Nyugodt manufakturális környezet.

Munkavégzés helye: Cegléd

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 06:00 - 15:00, pénteken 06:00 - 13:45-ig.

A hirdetésre olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik saját gépjárművel meg tudják közelíteni a helyszínt.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!

Pest
Full time

Published on 31.07.2020