Tervezőmérnök (Villamosmérnök)

  • Kis- és középfeszültségű elosztó berendezések vevői és gyártási tervdokumentációjának elkészítése
  • Anyaglisták az elkészítése, anyagrendelések elindítása
  • Vevői specifikációk, illetve ajánlati dokumentációk elemzése
  • Gyártási költségek optimalizálása
  • A gyártási folyamatok és a projektmenedzser munkájának támogatása
  • Vevővel lefolytatott egyeztetéseken, illetve a berendezés vevői átvételén való részvétel
  • Tervezési folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások / Requirements

  • Villamosmérnök vagy egyéb mérnöki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Releváns tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hatékony kommunikációs és elemző készség
  • Kreativitás, rugalmasság
  • Pályakezdő villamosmérnökök jelentkezését is várjuk!
  • #helpingwestwhitecollar

Amit nyújtunk / Benefits

  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség nemzetközi vállalatnál
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Küldöldi kiküldetési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Zalaegerszeg
Full time

Published on 23.10.2020