Similar jobs like this one

Tervező menedzser munkatársat keresünk

A XIV. kerületi székhelyű, magyar tulajdonú cég szeretne egy új munkatárssal gazdagodni. Fiatalos csapatukba keresünk új tervező menedzser kollégát!

Fő profiljuk; generáltervezési feladatok ellátása különböző szakágakban, ahogyan a jelenleg futó projektjeik is tükrözik ezt: többek között részt vesznek budapesti helyszíneken úttervezésben, egész város területére vonatkozó zöldváros tervezésben, terek megújításában és műemléki épületek tervezésében. Ezen túl műszaki ellenőrzéssel, épületfelméréssel is foglalkoznak.

Főbb feladatok, munkák:

  • a projektek nyomon követése, generáltervező feladatok ellátása
  • megbízóval való kapcsolattartás, kooperációkon való részvétel
  • alvállalkozói feladatok összefogása, átlátása
  • teljesítés dokumentumainak előkészítése (teljesítés igazolás, számla, szerződés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőmérnök végzettség
  • felhasználói szintű Office és AutoCAD ismereted (Excel, Word stb)
  • akkor is tárt karokkal fogadunk, ha már tervezői jogosultsággal rendelkezel (VZ-TEL/KÉ-K/É)

Előnyök:

  • szeretnél nagy volumenű beruházások részese lenni
  • szeretnéd látni a projektek teljesítését, lefolyását az elejétől a végéig
  • többfajta szakirány is érdekel és nem riadsz el az adminisztratív feladatoktól sem
  • fontos számodra a fejlődés, tanulás
  • tervezői gyakorlatod van

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatások
  • Fiatalos csapat
  • Rengeteg fejlődési lehetőség
  •  4 vagy 6 órában is elvégezhető

Karrierjob.hu
Budapest
Full time

Published on 27.05.2021