A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

Területi referens (csomagolóanyag gyártás)

pozícióba kollégát.

Elvárások:

  • Érettségi (kereskedelmi vagy műszaki végzettség)
  • B2B kommunikációs tapasztalat
  • Termékértékesítésben kiépített élő kapcsolatrendszer
  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegennyelv ismerete előny (német, angol, szlovák)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MsOffice, valamely vállalatirányítási rendszer, CRM rendszer)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kezdeményező készség
  • Nagyfokú önállóság, kommunikációs készség, kreativitás, lojalitás
  • Vállalkozói szemlélet
  • Cél- és feladatorientált munkavégzési stílus

Előny:

  • Műanyagiparban (fóliagyártás) szerzett tapasztalat
  • Piacismeret
  • Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
  • Saját gépjármű

Feladatok:

  • Értékesítés belföldön, és külföldön (fókuszálva a magyarországi vevőkör bővítésére)
  • A vállalkozás értékesítési stratégiájának kidolgozása és végrehajtása
  • Potenciális értékesítési csatornák felkutatása
  • Új vevők akvirálása
  • Tárgyalások szervezése, árajánlatok, szerződéskötések előkészítése
  • Vevőkapcsolatok ápolása, a vevői elégedettség fejlesztése
  • Megrendelések fogadása, feldolgozása, egyeztetése a társterületekkel
  • Vevői adatok naprakészen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Tenderanyagok összeállítása
  • Új termékek bevezetése a piacra
  • Értékesítési tevékenység dokumentálása a CRM rendszerben
  • A vállalkozás képviselete szakmai rendezvényeken
  • A piaci információk folyamatos begyűjtése, a versenytársak figyelése
  • Értékesítési riportok, jelentések, kimutatások készítése, stb.
  • Reklamációk kezelésében való részvétel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes munkakör folyamatos szakmai kihívásokkal
  • Mobiltelefon/laptop
  • Részben irodai környezetben és/vagy home office keretében is végezhető munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Győri központtal (országosan)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. csomagolóanyag gyártással foglalkozó megbízója termékportfóliójának értékesítésére - fókuszálva a magyarországi vevőkör bővítésére toboroz új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Területi referens - Győr

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
2 years
High school

Published on 10.08.2020