Szerelésvezető (Szerviz területre) – Budapest és vonzáskörzete

Feladatok:

  • Budapest és vonzáskörzetéhez tartozó karbantartói/szerelői csapat teljes körű vezetése és irányítása (8-10 fő)
  • Heti időbeosztás készítése az elvégzendő munkák és a rendelkezésre álló kapacitás függvényében
  • A munkavégzéshez szükséges erőforrások megfelelő tervezése és elosztása
  • A munkák elvégzésének nyomon követése, határidők betartása
  • A munkákhoz kapcsolódó dokumentáció/munkalapok ellenőrzése és kezelése
  • Berendezések műszaki állapotának felügyelete
  • A megrendelt javítások és felújítások teljes körű lebonyolítása
  • Szoros kapcsolattartás cégen belül az értékesítéssel, beszerzéssel és logisztikával
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki és vevőszolgálati ügyekben
  • Szakértőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás a kivitelezések során
  • Munkabiztonsági szabályok betartása és betartatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki-gépészeti végzettség
  • Kiszállással járó szerviztevékenység, szervizcsapat koordinálásában és/vagy épületgépészet/épületüzemeltetés/épületek műszaki karbantartása területén szerzett 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Fizikai munkát végzők közvetlen irányításában szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés, munkaidőhöz való rugalmas hozzáállás
  • Kommunikatív, csapatszemléletű, határozott és magabiztos személyiség
  • MS Office (kiemelten az Excel) erős felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzés
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
  • Céges autó, telefon
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye:

Budapest és vonzáskörzete

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártásával foglalkozó megbízó Partnere részére közvetít főállású munkatársat!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 2020-03-31