Területi képviselő – Észak-nyugat Magyarország

A magyar állathigiéniai piac meghatározó kereskedő és szolgáltató cége a HATAGRO Csoport, több nemzetközi gyártó kizárólagos hazai képviselőjeként keres megbízható, precíz, tapasztalt területi képviselőt.

Feladatok:

* a partnerek szakmai támogatása
* termékértékesítés
* az értékesítési cél elérése
* új vevők felkutatása és felkeresése
* a kijelölt területek folyamatos látogatása
* termékekkel, partnerekkel kapcsolatos adminisztráció
* hatékony kommunikáció magyar és angol nyelven

Elvárások:

 felsőfokú agrár végzettséggel rendelkezik
 B-kategóriás jogosítvánnyal vezet és gyakorlott vezető
 kiváló szervező
 self-manager, hatékonyan osztja be a napi munkaidejét
✓​​​​​​​ igényes, precíz és jól kommunikál
✓​​​​​​​ magas szinten használja az MS Office-t (Word, Excel, Powerpoint), az MS Outlook-ot és dolgozott már vállalatirányítási rendszerrel
✓​​​​​​​ magas szinten kommunikál angolul szóban és írásban egyaránt
✓​​​​​​​ lehetőleg az alábbi megyék egyikében lakik: Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Veszprém, Fejér vagy Vas

Előnyt jelent:

​​​​​​​✓​​​​​​​ a mezőgazdaság területén szerezett területi képviselő/értékesítő tapasztalat
​​​​​​​✓​​​​​​​ minimum 1 elérhető referenciát megoszt velünk (email címmel, telefonszámmal és a kapcsolat részleteivel - beosztás)

Amit mi kínálunk:

B támogató csapatban, hatékony munkavégzés
B a világ piacvezető termékei közül több, mo-i értékesítése (kizárólagos forgalmazó)
B lehetőség a szakmai fejlődésre
B folyamatos továbbképzés
B nemzetközi munkakörnyezet
B karrierlehetőség hosszútávra
B versenyképes fizetés
B személygépjármű, notebook és telefon

Sikeres jelentkezéshez, az alábbiak mindegyikét kérjük beküldeni:

+ fényképes magyar önéletrajz
+ fényképes angol önéletrajz
+ kézzel írt motivációslevél

Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Veszprém
Fejér
Vas
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 11.09.2020