TERÜLETI KÉPVISELŐ (Baranya vármegye)

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb biztosítási, banki és befektetési szolgáltatója, amely pécsi, komlói, szigetvári és mohácsi irodájába keres értékesítő munkatársat.

Feladatok:

  • Aktív kommunikáció az ügyfelekkel telefonon, e-mailben és személyesen
  • Ügyféligények felmérése és az ehhez a legmegfelelőbb pénzügyi megoldások ajánlása
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítás, hitel, nyugdíjpénztár, befektetések)
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása és hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítése
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Kínálatunk:

  • Teljesítményarányos juttatási rendszer (átlagosan 500ezer Ft/hó)
  • Kezdő támogatásunkkal 1 éven át segítjük az indulásodat
  • Kiszámítható szakmai, valamint vezetői karrierépítési lehetőség
  • Minden értékesítőnek saját tanácsadói weboldal
  • Dinamikus munkakörnyezet és összetartó csapat
  • 1 év munka után élet- baleset- és betegségbiztosítást adunk

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (diploma, vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Képesség az ügyfélközpontú gondolkodásra és a hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítésére

Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj, segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor jelentkezz Területi képviselőnek az Alfa csapatába!

Baranya
Pécs
Komló, 7300 Magyarország
Mohács
Szigetvár, 7900 Magyarország
Full time
no work experience required
Secondary school
Bachelor
Master

Published on 11.06.2024