Területi képviselő - projekt értékesítő

Magyarország piacvezető ipari kazánokat értékesítő vállalkozása a Marketbau-Remeha Kft.

Területi képviselő – projekt értékesítő

kollégát keres a Dunától nyugatra fekvő régióval való kapcsolattartásra

Alapvető feladatok:

  • Új tervezői, kivitelezői, beruházói kapcsolatok felkutatása
  • Rendszeres kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Teljes projektmenedzsment (az egyeztetésektől a szállításig)
  • Kiállításokon, konferenciákon való részvétel

Milyen embert keresünk:

  • releváns értékesítői tapasztalattal rendelkezik a területen
  • műszaki végzettségű
  • határozott, de emocionális
  • önálló és felelősséget tud vállalni
  • munkájára igényes
  • szeret autót vezetni

Előnnyel indul, ha

  • releváns területi kapcsolatrendszerrel rendelkezik az épületgépészeti iparágban
  • mérnök végzettsége van

Juttatási csomag:

  • alapbér + bónusz
  • céges autó, laptop, telefon
  • kiváló és támogató munkahelyi légkör
  • nagyfokú önállóság

Nyelvtudás nem feltétel.

Megyék: Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Fejér, Veszprém, Vas, Zala, Somogy, Tolna, Baranya

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését
és megfelel a fenti feltételeknek
önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével juttassa el nekünk.

Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Fejér
Veszprém
Vas
Zala
Somogy
Tolna
Baranya
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 30.10.2020