Területi képviselő

A Baromfi-Coop Kft. – mint a Master Good Cégcsoport tagja – a kelet-magyarországi térség legnagyobb baromfitenyésztő, keltető és takarmánygyártó vállalkozása.

Európa legnagyobb és legkorszerűbb szervesanyag-kezelő gyára

Bio-Fer termékeinek értékesítéséhez agilis

Területi képviselőket

keresünk újonnan kiépülő országos értékesítési hálózatunkba.

Elvárások:

  • Felsőfokú agrármérnök végzettség;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Dinamikus és eredményorientált személyiség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Vállalkozói jogviszony;
  • Saját gépjármű.

Feladatok:

  • Kis és nagykereskedelmi hálózat kiépítése az adott régióban;
  • Termelőkkel, felhasználókkal és nagykereskedőkkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • Hirdetések szervezése és előadások megtartása;
  • Akciók, promóciók szervezése és végrehajtása;
  • Reklámanyagok kihelyezése;
  • Saját területének folyamatos fejlesztése, új lehetőségek, partnerek keresése;
  • Területi értékesítési terv teljesítése.

Amit ajánlunk:

  • Jövedelem kizárólag jutalékos formában, eladott mennyiség függvényében.

Munkavégzés helye:

Országos lefedettség - Nyírjákó központ;
Rugalmas munkavégzési hely: Nyugat-Magyarországi régiók

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a nettó fizetési igény megjelölésével.

Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 22.09.2020