Raktározási vezető

Osztozz a Sága sikereiben!

Ha biztos munkahelyre vágysz Magyarország egyik legjobb húsipari cégénél, akkor a sárvári Sága Foodsnál a helyed!

Jelentkezésedet Raktározási vezető munkakörbe

várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Sárvár, Soproni u. 15.

Feladatok:

  • A társaság készletkezelési és készletgazdálkodási tevékenységében megnyilvánuló raktári folyamatok irányítása és kontrollja
  • Raktárkészletek, anyag- és eszközkészletek optimális szinten tartása
  • Az irányítása alá tartozó raktári területek munkájának irányítása, összehangolása és ellenőrzése, költségeinek tervezése és kontrollja
  • Az anyagáramlásban, készletkezelésben jelentkező problémák megoldása, az előre látható gazdasági károk bekövetkezésének elhárítása, illetve azok hatásának enyhítése
  • A készletmozgások rendszeres kontrollja, eltérések esetén azok okának felderítése és megszüntetése
  • A készletkezelési, rakodási és raktározási tevékenységekhez kapcsolódó teljesítmények mérése
  • Vállalatirányítási-, illetve informatikai rendszerekkel kapcsolatos projektekben való aktív részvétel
  • Az irányítása alatt álló raktárakban a mennyiségi és minőségi készlet-nyilvántartás pontosságának biztosítása, hiányosságok esetén azok megszüntetése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Raktári területen szerzett több éves tapasztalat
  • 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Targoncavezető jogosítvány

Kompetenciák:

  • Jó rendszer szemlélet
  • Racionális gondolkodás
  • Erős vezetői képességek
  • Változás iránti elkötelezettség
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges telefon, laptop

Cégünk a versenyképes bér mellett számos plusz juttatást, jóléti csomagot ad dolgozóinak, akiknek a családjára és az egészségére is figyel.

Várjuk jelentkezésed!
Sárvár, Soproni u. 15.

Sárvár
Vas
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 27.09.2020