Területi képviselő

A Kaisergarten Nier Kft. Magyarországon 25 éve sikeresen működő Nier Fine Wines cégcsoport egyik leányvállalata, amely a nemzetközi versenyszférában a legkiemelkedőbb borkereskedő cégek közé tartozik a privát ügyfelek körében. Cégünk

Területi képviselőt

keres országosan.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfeleinkkel történő kapcsolattartás, teljes körű tanácsadás a borok világában, személyesen, szállodakóstolókon, kereskedelmi rendezvények keretein belül, vagy otthonukban.
  • Aktív, új ügyfelek felkutatása.
  • Törzsvevőinkkel való kapcsolattartás, tanácsadás egy adott területen.
  • Direkt értékesítés

Követelményeink:

  • Magabiztos, jó megjelenés, jó kisugárzás
  • Nyitottság, tanulási szándék, magas együttműködési készség.
  • Saját személygépjármű

Amit kínálunk:

  • Folyamatos belső továbbképzési lehetőségek.
  • Magas kereseti lehetőség, teljesítménytől függően

Változtatni akar karrierjében? Mi várjuk Önt!

Felkeltettük érdeklődését?

Akkor küldje el fényképes önéletrajzát.

Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time