Értékesítés támogató és folyamatelemző

Osztozz a Sága sikereiben!

Ha biztos munkahelyre vágysz Magyarország egyik
legjobb húsipari cégénél, akkor a Sága Foodsnál a helyed!

Vegyél részt Magyarország legismertebb szárnyas márkáinak gyártásában, készítsd velünk együtt a közkedvelt Royal, Füstli és Füstlizer termékeket.

Feladatok:

  • A Sága tervező programjában a normál és a promóciós előrejelzések rögzítése, eloszlások rendszeres karbantartása, a vállalat demand planning folyamatának irányítása
  • Promóciós workflowban a vevőkhöz kapcsolódó promóciók korrigálása, nyomon követése, vevői visszaigazolások meglétének ellenőrzése.
  • Rendszerekből kinyert adatok, tervezés támogatásához szükséges riportok előállítása, nyomon követése, figyelése.
  • Napi szintű kapcsolattartás a KAM és területekért felelős kollégákkal.
  • Promóciós és tervezési folyamatok (rendszerek közötti és szervezeten belüli) szinkronizálása, kialakítása, működtetése.
  • Promóciós értékesítések értékelése, riportolása, nyomon követése.
  • Működési eredmények elemzése
  • Üzleti folyamatok támogatása egyedi elemzésekkel

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Excel emelt szintű használata

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Versenyképes bruttó alapbér
  • Laptop/telefon
  • Fejlődési lehetőség, támogatott karrierút KAM pozícióba
  • Egy jól összeszokott és egymást támogató csapat
  • Közös gondolkodás, bevonás a döntés előkészítésekhez

Cégünk a versenyképes bér mellett számos plusz juttatást, jóléti csomagot ad dolgozóinak, akiknek a családjára és az egészségére is figyel.

Győr-Moson-Sopron
Vas
Baranya
Tolna
Full time
1 year
Secondary school

Published on 23.08.2020