Területi képviselő

Magyarország egyik vezető élelmiszeripari nagykereskedése

TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkakörbe teljes munkaidős kollégáját keresi.

FELADATAID LESZNEK NÁLUNK,

  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • A piac és a versenytársak figyelemmel követése,
  • Ajánlatok elkészítése, nyomon követése,
  • Tárgyalások lebonyolítása,
  • Túraterv elkészítése, naprakész teljesítése,
  • Ügyféligények, ügyfél elégedettség felmérése,
  • Heti/havi forgalmi kimutatások lekérdezése, elemzése,
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

AMIT KÉRÜNK, HOGY

  • Legyen minimum középfokú végzettséged,
  • B kategóriás jogosítványod vezetési gyakorlattal,
  • Rendelkezz empátiával, problémamegoldó képességgel, logikával,
  • Legyen jó kommunikációs képességed,
  • MS Word, Excel ismereted,
  • Kereskedelmi szemlélettel végezd munkád

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • Van értékesítési tapasztalatod,
  • Felsőfokú végzettséggel is rendelkezel.

AMIT EZÉRT MI KÍNÁLUNK NEKED,

  • Fiatalos, lendületes, „jófej” csapat,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Mobiltelefon, laptop, gépjármű a munkavégzésedhez,
  • Rendszeres csapatépítők, rendezvények,
  • Fitness bérlet,
  • Alapfizetés + Jutalékrendszer + negyedéves bónusz.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XV. kerület

Jelentkezéseket várjuk:

Chef Market
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 28.02.2020