Területi képviselő

A pénzügyi piac számos lehetőséget kínál a pályakezdők és pályamódosítók számára, amellyel könnyedén megtalálhatják azt a rugalmasságot, amivel megteremthetik a munka és a szabadidő közötti egyensúlyt.

Ha van benned egy kis vállalkozó szellem, mi mindent megadunk hozzá, hogy megszerezd a szükséges tudást! Cégünk karrierprogramja lendületet ad ahhoz, hogy elindulj és karriert építs a pénzügyi piacon.

Ha érzed magadban a lendületet egy változatos, pörgős szakmához,

akkor jelentkezz budapesti csapatunkba!

Feladatok:

  • A cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése
  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ajánlatok kidolgozása, azok nyomon követése
  • Szerződések megkötése
  • Meghatározott célok és irányvonalak következetes képviselete, betartása és betartatása

Amit kínálunk:

  • Multi környezet, stabil háttér
  • Képzés, átképzés
  • Intenzív mentori támogatás
  • Neked való pálya
  • Hosszú távú előrelépést biztosító karrierlehetőség
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaik:

  • Erős kommunikációs készség
  • Határozott, megnyerő fellépés
  • Igény a fejlődésre, nyitottság az újra
  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel!

 Lépj velünk! Küldd el fényképes Önéletrajzod!

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 27.02.2020