Területi képviselő

Unod hogy kihajtod magadból a szuszt és ha még jó pénzt is keresel akkor sem haladsz előre?

Merj változtatni! A rizikót mi álljuk. A szorgalmat és tehetséget Ti hozzátok.

Akár azonnali kezdéssel keresünk területi képviselőket.

Teljes munkaidős állásban, fix bérezéssel.

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Adásvételi folyamatok végig kísérése (portfólió kialakítástól a birtokátruházásig).
  • Adásvételhez kapcsolódó adminisztratív feladatok, adatbázisok aktualizálása.
  • A cég által nyújtott, ingyenes képzéseken tanultak elsajátítása, alkalmazása.

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Amit biztosítunk a számodra:

  • Fix fizetést (teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony). Nincsenek levonások, apró betűs feltételek, havi fix jövedelem mindenképpen jár.
  • Jutalékot. Lehetőséget, hogy többletjövedelemre tehess szert.
  • Céges telefont.
  • Mentori rendszert és Karrierlehetőséget.
  • Professzionális ügyviteli rendszert, melyet világszerte naponta több mint 20 000 kolléga használ.
  • Informatikai és marketing hátteret, adminisztratív segítséget.

Akit várunk:

  • Célokkal rendelkező, pozitív, szorgalmas személyeket.
  • Kitartó, magabiztos fellépésű megbízható kollégákat.
  • Középfokú végzettségű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyt kereső munkatársakat.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 22.09.2022