Területi karbantartási specialista

Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk

munkakörbe.

Feladatok

  • Napi műszaki feladatok vezetése és szervezése az adott termelési egységen belül
  • A termelési / karbantartási eredmények figyelemmel kísérése, szükséges műszaki fejlesztések kezdeményezése
  • A géppark folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése és nyomonkövetése
  • KPI-ok riportálása, riportok alapján akciók meghatározása, végrahjtása, végrehajtatása
  • Aktív kapcsolat a társosztályokkal, karbantartáson belül az összes kapcsolódó egységgel
  • Aktív részvétel a TPM tevékenységekben
  • Szükség esetén kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Azonnali cselekvésekre irányuló lépések szervezése és vezetése a gép hasznos működési idejének növelésére (rendszeres karbantartás és leállások)
  • Karbantartási utasítások felülvizsgálata, megírása
  • Termelékenység és kihasználtság fejlesztését célzó projektekben való részvétel
  • Műszaki támogatás nyújtása a termelési egység céljainak megvalósításához
  • A pótalkatrészek megfelelő kezeléséről és készletszintjéről való gondoskodás

Elvárások

  • Legalább középfokú, technikusi (villamos / gépész) végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Membrántechnológiai ismeretek

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezési csomag
  • Béren kívüli juttatás a próbaidő lejárta után
  • A törvényi előírásnak megfelelő utazási támogatás
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Lendületes és összetartó csapat
  • Hosszú távú, stabil lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Oroszlány, 2840 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 2020-02-12