TERÜLETI IRODAVEZETŐ (DUNAÚJVÁROS)

Partnerünk nemzetközi hátterű energiahatékonysági szolgáltatóként nagy tapasztalattal rendelkezik a fűtési költségmegosztók értékesítése és a fogyasztásarányos költségelszámolások, valamint egyéb méréstechnikai és energia menedzsment szolgáltatások terén.
Német tulajdonú, multinacionális vállalatuk 1996 óta működik Magyarországon.
2021. februári kezdéssel, határozatlan idejű jogviszonyban új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég regionális képviselete társasházak, lakásszövetkezetek felé (Csongrád, Békés és Bács-Kiskun Megye)
  • Értékesítési kampányok helyi koordinációja, ajánlatkészítés, szerződéskezelés
  • Értékesítési és szerződéskötési folyamat rögzítése a CRM rendszerben
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • A cég ügyfélkörét érintő energiahatékonysági pályázatok menedzselése, ügyfelek támogatása a pályázati felkészülésben

Elvárások:

  • Értékesítési vagy területi képviselői tapasztalat (pl. ingatlankezelés, lakástakarék, biztosítás)
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, ügyfélközpontú szemlélet
  • Pozitív, proaktív személyiség, megoldás orientált hozzáállás
  • Gyors, önálló és felelősségteljes munkavégzés, nyitottság az új ismeretekre
  • Alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség
  • Microsoft Office magabiztos felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), magabiztos táblázatkezelési tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Társasházi ügyfélkörben szerzett értékesítési tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag (alap + mozgó bér + cafeteria)
  • Hosszútávú, biztos jövedelem
  • Céges gépjármű magán használatra is (próbaidő után)
  • Pozitív munkakörnyezet, kiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Munkáltató által finanszírozott továbbképzési programok

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • Adminisztráció / Irodai munka: Irodavezető/Adminisztrációs vezető
  • Értékesítés / Kereskedelem: Területi képviselő/Üzletkötő

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Dunaújváros
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzod csatolásával, bérigényed feltüntetésével!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Fejér
Full time

Published on 20.11.2020