Területi ingatlankezelési egységvezető (Budapest (Tahi u.))

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a Területi ingatlankezelési egység munkaszervezetének és tevékenységének irányítása, a munkavégzés ellenőrzése
  • zavar- és hibaelhárítási feladatok, illetve a nem tervezhető karbantartási munkák szervezése
  • a létesítmények, ingatlanok (épületek és építmények) és a hozzájuk tartozó tárgyi eszközök, berendezések működtetésével összefüggő műszaki felügyeleti, üzemeltetési, tervezett és eseti karbantartási, valamint üzemzavar- és hibaelhárítási tevékenységek ellátásának ellenőrzése
  • az építmények műszaki üzemeltetésének, berendezések rendszeres felügyeletének, a hatáskörébe tartozó berendezések (kazán, lift, stb.) karbantartásának biztosítása
  • karbantartási, beruházási és felújítási munka esetén a munkaterület biztosítása
  • eszközök nyilvántartásának biztosítása, adatszolgáltatás, az eszközszükségletek folyamatos nyomon követése, beszerzési és selejtezési javaslatok készítése
  • a közigazgatási, hatósági bejárásokon és eljárásokon való részvétel

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú, szakirányú állami iskolai végzettség - diploma (műszaki terület)
  • 5 év szakmai gyakorlat, ebből legalább 3 év ingatlan üzemeltetés területén szerzett tapasztalat
  • munka-, tűz-, vagyon-, és környezetvédelmi ismeretek
  • feladatkörébe tartozó rendszerek, gépek, berendezések ismerete
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások ismerete
  • irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • asszertivitás
  • szakszerűség
  • szervezőkészség
  • megbízhatóság
  • önállóság

Amit ajánlunk

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szép kártya juttatás (vendéglátás)
  • hűség bónusz év végén
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest (Tahi u.)
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina +36 (30) 887 5452
2020. július 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 01.08.2020