Speciális gépkezelő

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • A felújításra váró termékek felületein lévő szennyeződések, oxidációk eltávolítása HFIC (Hidrogén Fluorid Ionos Tisztítás) technológia alkalmazásával
  • Ezen technológia üzemeltetése, kezelése, felügyelete és ennek karbantartása
  • A folyamattal járó dokumentációk kezelése és a töltetek ki-illetve bepakolása
  • HFIC (Hidrogén Fluorid Ionos Tisztítás) technológia üzemeltetése, felügyelete, karbantartása, kezelése
  • Hőkezelési/Tisztító programok megfelelő kiválasztása, hiányuk eseten pótlásuk igényének jelzése a mérnökség felé
  • Hőkezelési/Tisztítási dokumentációk, mint diagrammok és QP-k (Minőség Terv) teljesértékű kezelése
  • Direkt anyagok nyilvántartása a területen
  • Rendszeres karbantartási, tisztítási feladatok elvégzése, majd rendszerben történő dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány
  • Számítógépes jártasság (Word, Excel)
  • Szerelési, karbantartási munkákban való jártasság
  • Folyamatos műszak vállalása, 4 nap munkanap (2 nap reggel 6-este 6, 2 nap este 6-reggel6), 4 nap pihenőnap

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés elszámolása
  • Egyéb juttatások, műszakpótlék, túlóra
  • Munkába lépéstől biztosított cafeteria keret
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését az alábbi pozíció, töltse ki a lenti űrlapot és kattintson a "Jelentkezem" fülre!

Veresegyház, 2112 Magyarország
Full time

Published on 25.03.2021