Terménykereskedelmi előadó

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Dél-dunántúli csapatunk új tagját keressük

munkakör betöltésére.

Leendő kollégánk feladatai:

  • meglévő ügyfelek megismerése, kezelése, illetve új partnerek felkutatása
  • terménykereskedelmi ügyletek kötése
  • a felvásárolt termény tárolási és logisztikai hátterének biztosítása
  • termény minőségi és mennyiségi ellenőrzése, a terményszállítás előkészítése, EKAER nyilvántartás
  • logisztikai szerződések rögzítése, rendszerezése, nyilvántartása
  • számlák, kimutatások készítése

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú mezőgazdasági és/vagy közgazdasági végzettséggel rendelkezik
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin is társul
  • alapfokú angol nyelvtudással bír
  • kiváló tárgyalási és konfliktuskezelési képességgel bír
  • jó együttműködési képességgel rendelkezik
  • megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemzi
  • terhelhető, mobilis

Előnyt jelent:

  • felsőfokú agronómiai és/vagy gazdasági végzettség
  • hasonló munkakörben vagy mezőgazdasági területen szerzett gyakorlat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • értékesítési ismeretek, kereskedelmi tapasztalat

Munkavégzés helye:  a Dél-dunántúli Régió területe (alközpontok: Bonyhád, Kaposvár, Pellérd, Sárbogárd)

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő extra jövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges autó, laptop, mobiltelefon)
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés
  • hosszú távú munkalehetőség

Bonyhád
Kaposvár
Pellérd, 7831 Magyarország
Sárbogárd
Tolna
Somogy
Baranya
Fejér
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 12.10.2021