Termelésvezető helyettes vegyészmérnök

A mindennapokat uraló egészségügyi helyzet kapcsán különösen nagy figyelem fordul a a Vegyipari termelő vállaltok irányba, hiszen egy olyan ipari területet képviselnek ami a kialakult helyzet normalizálásáért folytatott harcban kulcsfontosságú termékek gyártását biztosítja. Partnerünk is ezen a területen tevékenykedik így kiemelten fontos számára, hogy termelése a megfelelő ütemben haladjon. A pozícióba keresett új kollégától épp ezt várják el. A cél, hogy a termelésvezető mellé egy olyan eredmény orientált szakembert találjunk aki hozzáértésével hatékonyan tudja segíteni a termelésben zajló folyamatokat.  A mindennapokat uraló egészségügyi helyzet kapcsán különösen nagy figyelem fordul a a Vegyipari termelő vállaltok irányba, hiszen egy olyan ipari területet képviselnek ami a kialakult helyzet normalizálásáért folytatott harcban kulcsfontosságú termékek gyártását biztosítja. Partnerünk is ezen a területen tevékenykedik így kiemelten fontos számára, hogy termelése a megfelelő ütemben haladjon. A pozícióba keresett új kollégától épp ezt várják el. A cél, hogy a termelésvezető mellé egy olyan eredmény orientált szakembert találjunk aki hozzáértésével hatékonyan tudja segíteni a termelésben zajló folyamatokat.

Feladatok:

  • a háztartási vegyipari és kozmetikai ipar alapanyagainak folyamatos és batch eljárásainak gyártásához kapcsolódó feladatok ellátása
  • napi anyag- és energiamérleg készítése
  • a technológia üzemviteli feladatainak felügyelete (folyamatos és tranziens periódusokban)
  • hatékonyságnövelő projektek támogatása és megvalósítása
  • új beruházások támogatása.

Elvárások:

  • Vegyészmérnök végzettség (preferált Msc)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • rugalmas, talpraesett, gyakorlatias attitűd.

Előnyt jelent: vegyipari, olaj- vagy petrolkémiai  üzemeltetésnél és/vagy projektmegvalósításnál szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • intenzív szakmai fejlődési lehetőség
  • nemzetközi szakmai kapcsolatok
  • közvetlen kapcsolat a tulajdonosi körrel
  • versenyképes jövedelem
  • páratlan lehetőség a szakmai kreativitás kibontakozásához
Requirements:

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
2 years
Bachelor

Published on 07.08.2020