Logisztikai asszisztens

35 éves múltra visszatekintő, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú vállalat, fiatalos pezsgő csapatába keresi logisztikai asszisztensét, aki a vezető mindennapi adminisztratív munkájában aktívan részt vesz

Főbb feladatok, munkák:

  • Főként excel táblázatkezelő használatával a beérkezett megrendelések kezelése
  • A gyártási folyamatok végigkövetése után, előkészíti a csomagoló kollegák számára a szállítási listákat
  • Gondoskodik a szállítás előkészítésének megfelelő ellenőrzéséről
  • Statisztikák készítése, ehhez a különböző mérési adatok rögzítése
  • Szükség esetén prezentációk készítése a mért adatok alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló, felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Excel, word, power point felhasználói szintű ismerete
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyök:

  • Műszaki rajz ismerete
  • Műszaki végzettség előny / műszaki affinitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Piacképes bérezés, tapasztalattól függően egyéni elbírálás (Az önéletrajzokat nettó bérigény megjelölésével várjuk.)
  • Fiatalos, dinamikus környezetben, biztos hosszútávú munkahely
  • SZÉP kártya juttatás
  • Bejárási támogatás

Nyírtelek, 4461 Magyarország
Full time

Published on 17.06.2021