Similar jobs like this one

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

HR Specialista

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjárórendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Feladatai:

  • Önéletrajzok feldolgozása, jelölt adatbázis karbantartás
  • Álláshirdetések készítése és kezelése
  • Kapcsolattartás a pályázókkal a toborzás, interjúztatás, és az utógondozás alatt
  • Interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Új toborzási ötletek keresése
  • Nemzetközi HR fejlesztési eszközök helyi bevezetésének támogatása (pl. HR IT rendszerfejlesztés)
  • Onboarding, integrációs folyamat működtetése
  • Munkahelyi betanulási program nyomonkövetése, fejlesztése
  • Céges buszjárattal kapcsolatos adminisztráció, járatszervezés, optimalizálás
  • Vállalati Ötletmenedzsmenthez tartozó feladatok
  • Pályázatokkal, önéletrajzokkal kapcsolatos adatkezelési feladatok (nyilvántartás, archiválás, törlés)

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, gyártó vállalatnál releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, hatékonyan rendszerező személy
  • Kezdeményező, energikus, rugalmas hozzáállás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP HR modul, SuccessFactors ismerete

Előnyt jelent:

  • Képszerkesztő program ismeret pl. Adobe Photoshop , Canva
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Ismert nemzetközi busz, vonat, metró és villamos gyártók részére gyártott termékek
  • Széleskörű juttatási rendszer
  • A kialakult járványügyi helyzetben, cégünk minden szükséges védőeszközt biztosít munkavállalói számára, a biztonságérzet fokozása érdekében
  • Amennyiben szükséges, garantáljuk az online interjú lehetőségét.

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével (HR_) magyar és a kiírás szerint angol nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 12.02.2021