Termelésvezető

Partnercégünk részére Termelésvezető munkatársat keresünk.

Feladatok / Tasks

  • Egyedi gyártáshoz kapcsolódó gyártástervezés
  • Alkatrészgyártás és összeszerelési terület irányítása
  • Komplex és nem sztenderd feladatok megoldása a társterületek vezetőivel együttműködve
  • Projektek globális összefogása,irányítása, szervezése és megvalósítása
  • Különböző termelési területeken előre meghatározott termelési tervek,célok, határidők és eredmények elérésére törekvés
  • Folyamatfejlesztési stratégiák kidolgozása, bemutatása és végrehajtása (REFA, Lean, 5S)
  • Különböző területeken dolgozó csapatok koordinálása

Requirements:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fémiparban szerzett legalább 3 éves tapasztalat, előnyt jelent a szerszámgépipar (CNC, forgácsoló, marógépek)
  • Vezetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Határozott, célorientált személyiség
  • Rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time

Published on 12.08.2022