Termeléstervező (konfekció/sarokvulkanizáló részleg) - Sopron

Feladatok:

  • Vevői rendelések felvétele
  • Szállítási határidők visszaigazolása
  • Alapanyag rendelése a gyártáshoz
  • Alapanyag beérkeztetése
  • Selejtkönyvelés
  • Termék adatainak aktualizálása
  • Készáru visszajelentése
  • Kiszállítandó termékek összeírása
  • Termelés koordinálása
  • Kapacitástervezés
  • A napi feladatok elvégzése SAP rendszerben történik

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Támogató csapat, stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű szerződés
  • A pozíciónak és felelősségi körnek megfelelő bérezés
  • Év végi prémium, cafeteria
  • Mobiltelefon, laptop
  • Képzési lehetőség
  • Vállalati rendezvények (családi nap, karácsonyi vacsora)

Munkavégzés helye:

Sopron

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. soproni gyártó Partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy a 03233@manatwork.hrszoftver.hu email címre!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Sopron
Full time

Published on 17.01.2022