Termeléstervező

Termeléstervezőt keresünk egy olyan munkáltatóhoz, amely 1992-ben hozta létre pécsi telephelyét, és már közel 70 éves tapasztalata van a lemez és acél megmunkálásban - legyen szó gépburkolatokról, kompakt kabinokról, különleges tartályokról, kapcsolószekrényekről vagy kezelőpultokról.

A megrendelések pontos teljesítéséhez elengedhetetlen, hogy minden logisztikai folyamat gördülékenyen működjön, ezért van szükség egy tapasztalat kollégára, aki:

  • rögzíti és visszaigazolja a beérkező megrendeléseket

  • kapacitástervezéssel, gyártástervezéssel foglalkozik

  • kapcsolatot tart a vevőkkel, és az anyavállalat értékesítőivel

  • ellenőrzi a megrendelések paramétereit

  • kapcsolatot tart a társosztályokkal - termelés, konstrukció, beszerzés, raktár

  • statisztikákat, kimutatásokat készít

Ahhoz, hogy a fenti feladatokat motiváltan tudd ellátni:

  • egy elkötelezett, folyamatos lendületben lévő csapat vár

  • izgalmas szakmai kihívásokkal, továbbképzésekkel

  • német nyelvtudásod naprakészen tartásával

  • önállóságot igénylő feladatokkal

  • nemzetközi vállalati háttér hat európai gyártási helyszínnel

Már alig várod, hogy jelentkezz? Mi az alábbiakat fogjuk keresni egy jelöltben:

  • legalább egy középfokú végzettség gazdasági vagy műszaki területen

  • minimum 3 év tapasztalat, amit hasonló közegben szereztél

  • tárgyalóképes német nyelvtudás

  • erős MS Excel ismeret

  • olyan embert keresünk, aki kiválóan kommunikál, talpraesett, nyitott személyiség

Ha tetszenek a feladat részletei, akkor nincs más hátra, mint egy önéletrajz küldése a 05862@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, amelyet Dóra fogad az internek túlsó végén.

Pécs
Full time

Published on 11.05.2021