Termeléstámogató mérnök - INTS/9/353

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollegát

Termeléstámogató mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/353

Feladatok:

  • technikai jellegű problémák megoldásának szervezése, irányítása,
  • termelési folyamatok állandó fejlesztése és nyomon követése,
  • műszaki fejlesztések kezdeményezése, megvalósítása,
  • projektekben való részvétel a termelékenység fejlesztésére,
  • technikai támogatás biztosítása a minőségbiztosítási célok elérése érdekében,
  • karbantartási folyamatok fejlesztése, irányítása, ellenőrzése a területen,
  • tartalék alkatrész nyomon követés,
  • kapcsolattartás gépbeszállítókkal (hiba vagy fejlesztés esetén),
  • az új termelő berendezések, gépsorok telepítésének, beüzemelésének támogatása.

Elvárásunk:

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök),
  • legalább 1 éves karbantartási tapasztalat ill., szakmai gyakorlat a felsorolt területek egyikén (pneumatika, hidraulika, mechanika, elektrotechnika, elektronika, PLC vezérlés)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office),
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség.

Ajánlatunk:

  • versenyképes bérezés,
  • széleskörű juttatási rendszer (bónuszok és béren kívüli juttatások),
  • bejárás támogatás,
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos továbbképzések,
  • emberközpontú vállalati kultúra,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • jó munkahelyi légkör.
Requirements:
Qualities:
Company details:

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year

Published on 2020-02-02