header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK - SZERELDE
ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Az új termék bevezetésének támogatása
  • Új gyártógépek műszaki átvétele és a beüzemelés koordinálása
  • A termelési koncepció meghatározásához kapcsolódó rutinfeladatok elvégzése
  • NPI menedzsment
  • Új termékek bevezetési folyamatának kialakítása
  • Mintavételek, korrekciók, vizsgálatok és előszéria-gyártások megszervezése és végrehajtása

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki diploma
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Autóipari  tapasztalat, festőüzemi tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Teljes mértékű közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 10.03.2020