Termelésirányító

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

munkatársat keres

Friss diplomás villamosmérnökök előnyben

Feladatok:

  • A gyártási részleg munkájának szervezése, irányítása
  • Forrasztók és csomagolók napi munkájának irányítása és ellenőrzése
  • A részleg munkájával kapcsolatos dokumentációk, előírások készítése és napra készen tartása
  • Gyártási lapok kiadása és ellenőrzése
  • Auditokon való részvétel
  • Kapcsolattartás a társegységekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú releváns végzettség, frissen végzett villamosmérnök
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Nyitott az újdonságokra és a változásokra
  • Jó problémamegoldó, döntéshozatali és kommunikációs készség;
  • Segítőkész, rugalmas, nyitott hozzáállás a napi problémákhoz

Előnyök:

  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés, dinamikus munkavégzés
  • Azonnali munkakezdés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakör
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezni magyar és angol önéletrajz beküldésével lehet elektronikusan vagy az alábbi elérhetőségre:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 04.12.2020