TERMELÉSI VEZETŐ

Szívesen kamatoztatnád meglévő tapasztalataidat egy gyártóüzem önálló vezetésében?

Új kihívásokat keresel, ahol te is fejlődhetsz?

Képes vagy feladataidat határidőre, megbízhatóan elvégezni, beosztott munkatársaidat hatékonyan irányítani?

Folyamatosan fejlődő építőipari cégünkbe, projektekhez kapcsolódó gyártási feladatok szervezésére, irányítására keressük új kollégánkat, Nógrád-megyei üzemünkbe,

TERMELÉSI VEZETŐ pozícióba.

Feladatkör:

Gyártás koordináció

  • Megrendelések gyártási ütemezése/tervezése,
  • Heti/napi gyártási feladatok kiosztása,
  • Munkaközi teljesítmény- és minőségellenőrzés,
  • Munkaerő - létszám meghatározása és a dolgozók irányítása.

Beérkező megrendelések kezelése

  • Műszaki tartalom egyeztetése a kivitelezési koordinátorral,
  • Konszignáció ellenőrzése,
  • Gyártási/beépítési rajzok elkészítése,
  • Megrendelések ütemezése és felülvizsgálata a projekt menedzserekkel egyeztetve,
  • Készletgazdálkodás (alap- és segédanyag igény meghatározása logisztika felé).

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (felsőfok előny),
  • Min. 1 év gyártásirányítási tapasztalat,
  • CAD program ismeret (rajztudás),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Szervezőkészség, stressztűrés.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség,
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Alapbéren felül juttatáscsomag és prémium.

Munkavégzés helye: Nógrád megye.

Munkaidő: rugalmas, műszakokhoz igazodóan.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed friss, magyar nyelvű önéletrajzzal!

Nógrád megye
Full time

Published on 22.07.2020