Termelési vezető

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Vállalatunkhoz lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ezek lesznek a feladataid:

  • A szerelde teljes termelési kapacitásának (kb. 120 fő) irányítása és ellenőrzése a hozzá tartozó műszakvezetők és művezetők segítségével
  • Termelési terv végrehajtása, veszteségek minimalizálása, hatékonyság növelése, folyamatok optimalizálása
  • Feladatod lesz biztosítani, hogy a szerelde határidőre, megfelelő minőségben, megfelelő költségekkel szállítsa ki a termékeket, szolgáltatásokat
  • A termelési kapacitások fejlesztése (költséghatékonyság, rugalmasság, termelékenység)
  • Az üzletág folyamatainak folyamatos javítása, gazdaságossági, munkavédelmi és biztonságtechnikai szempontok figyelembevételével
  • Terv készítése a rendelkezésre álló költségkeret és személyzeti erőforrások célirányos felhasználásáról
  • A területhez tartozó munkatársak feladatainak meghatározása, koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 7+ év tapasztalat termelési területen
  • 4+ év tapasztalat vezetői szerepkörben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felelősségteljes és rugalmas hozzáállás

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Nemzetközi vállalatnál szereztél tapasztalatot

Miért válassz minket?

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, 13. havi fizetés, banki kompenzáció, prémium
  • Élet és balesetbiztosítás, MEDICOVER csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Nálunk egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat értékes tagja lehetsz
  • Ahol részesülhetsz a nemzetközi és modern munkakörnyezet adta előnyökben
  • Nap mint nap innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozhatsz
  • Kiváló szakemberekkel dolgozhatsz együtt
  • Szakmai és fejlődési lehetőséget is biztosítunk számodra, hogy a legjobb lehess
  • Motiváló, segítőkész légkör várna rád

Munkavégzés helyszíne: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és küldd el jelentkezésed! Kattints a jelentkezés gombra.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
5 - 10 years of experience
Bachelor

Published on 15.10.2021