Termelési tréner - Üllő

Feladatok:

  • Termeléses tréning / oktatási anyagok összeállítása
  • Oktatások lebonyolítása új és meglévő munkavállalók számára
  • Leoktatott ismeret anyagok számonkérése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása az oktatások kapcsán
  • Riportok készítése az oktatásokról
  • Az új dolgozók segítése a beilleszkedésben
  • Folyamatos együttműködés a különböző társosztályokkal
  • Karrierút előkészítése a direkt dolgozók oktatása alapján
  • Tréning mátrix vezetése

Elvárások:

  • Gyártási területen szerzett oktatói, vagy összeszerelő területen szerzett technikusi, vagy számítógép szervizelés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Két műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkalehetőség a világ egyik legnagyobb IT vállalatánál
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nyitott és ösztönző munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Üllő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik legnagyobb IT vállalatához toboroz és közvetít munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20-339-6250-es mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Üllő, 2225 Magyarország
Full time

Published on 12.08.2022