TERMELÉSI SZOLGÁLTATÁSI MUNKATÁRS

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

MŰSZAKI ÜZEMVITELI OSZTÁLYA

MUNKAKÖRBE KOLLÉGÁT KERES

FŐBB FELADATOK

  • A helyes és megfelelő működés és működtetés folyamatos ellenőrzése, fejlesztési javaslatok kialakítása, vonatkozó szabályzat elkészítése, karbantartása;

  • komplex ügygazdai feladatok ellátása a hozzá rendelt témákban;

  • elektronikus üzemnaplók és üzemirányítással összefüggő események nyomon követése;

  • éjszakai minimumfogyasztási értékek elemezése, termelési adatok elemzése.

FELTÉTELEK

  • szakirányú, felsőfokú végzettség, vagy szakirányú (gépész, építő, villamos, műszerész vagy informatikus) technikus végzettség

  • MS Office magas szintű alkalmazása

  • rendszerszemlélet, jó kommunikációs készség, rugalmasság, precizitás

  • elemző szemlélet

ELŐNY

  • szakirányú felsőfokú végzettség, hasonló területen szerzett releváns gyakorlat

  • SAP, OTMR ismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil nagyvállalati háttér

  • családbarát munkahely

  • széles körű béren kívüli juttatási csomag

  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Zamárdi

Jelentkezni 2021. június 12-ig lehet.

Zamárdi, 8621 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 18.06.2021