Termelési supervisor - INTS/9/355

Nyírbátori partnerünk számára keresünk

Termelési Supervisor

pozcióba munkatársat

 Ref.: INTS/9/355

Feladatok:

  • a termelési tervek nyomon követése
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé
  • LEAN folyamatokban való részvétel, javaslatok készítése a Value Stream Manager részére
  • szabadság és túlóra tervezése
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése
  • 70/30 % termelés/iroda

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • rendszerszemlélet
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • nyitott, kezdeményező és elkötelezett személyiség
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • széleskörű juttatási rendszer
  • bejárási támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos továbbképzések
  • emberközpontú vállalati kultúra
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27