Termelési supervisor

Ref.: INTS/9/401

Feladatok:

  • vezetői feladatok ellátása harmadmagával, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • a termelési tervek nyomon követése,
  • szabadság és túlóra tervezése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése a Value Stream Manager részére,
  • 70/30% termelés/iroda.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során,
  • előny multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • modern multinacionális környezet,
  • jó munkakörnyezet,
  • folyamatos képzések,
  • versenyképes fizetés és juttatások
  • utazástámogatás

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time
Bachelor
Master

Published on 16.10.2020