Termelési Supervisor

Feladatok / Tasks

  • a termelési tervek nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
  • LEAN folyamatokban való részvétel, javaslatok készítése a Value Stream Manager részére,
  • szabadság és túlóra tervezése,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • 70/30 % termelés/iroda.

Amit nyújtunk / Offer

  • versenyképes bérezés (műszakpótlék),
  • éves bónusz, emelt összegű Cafeteria,
  • emelt összegű munkába járási támogatás,
  • angol nyelvi képzés
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos továbbképzések a korszerű management módszerek elsajátításában,
  • emberközpontú vállalati kultúra,
  • céges laptop és telefon,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • jó munkahelyi légkör.

Requirements:
  • legalább folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Benefits:
  • vezetői tapasztalat
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time

Published on 20.01.2021