Termelési részlegvezető

Debreceni partnerünk gyáregységébe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Feladatok / Tasks

  • Gyártás szakmai oldalról történő támogatása
  • Fejlesztésekben való aktív részvétel
  • Termeléshez szükséges erőforrások biztosítása
  • Dolgozók irányítása, műszakbeosztás megtervezése
  • Kapacitásbővítésében való aktív részvétel
  • Folyamatos riportálás a felsővezetés felé
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Amit nyújtunk / Offer

  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség

Requirements:
  • Legalább szakirányú műszaki végzettség (mechatronika, mechanika, elektromos területen)
  • Gyártó környezetben szerzett releváns vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz olvasási készségek
  • Lean szemléletmód
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP előny)
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatban való együttműködés
Benefits:
  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Német nyelvtudás

Debrecen
Full time

Published on 14.04.2021