Termelési műszakvezető

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Termelési Műszakvezető

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes alapbért, havi teljesítmény bónuszt és műszak pótlékot kapsz;
• 7 útvonalon ingyenes, céges buszjárat segíti a munkába járásod;
• tömegközlekedés vagy saját gépkocsival történő bejáráskor támogatás jár.

Te vagy az IGAZI, ha

• minimum középfokú végzettséged van;
• vezetői tapasztalattal rendelkezel;
• műszaki beállítottságú vagy;
• ISO 14001, IATF 16949 szabványok alapszintű ismeretével rendelkezel;
• pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
• tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• a hegesztőüzemben az operátorok munkavégzésének megszervezése a termelési tervnek megfelelően;
• termelési mennyiségek, dolgozók teljesítmények ellenőrzése, felügyelete;
• műszak beosztás, túlóra és szabadságterv elkészítése;
• a gyártásközi minőség ellenőrzés végrehajtásának felügyelete;
• ISO rendszer használata;
• egyéni munkavédelmi eszközök használatának megkövetelése.

Munkavégzés helye:  Szolnok

Szolnok
Full time

Published on 16.10.2020