Termelési munkatárs - csiszoló / polírozó

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámia betéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk kerámia megmunkáló üzemébe munkatársat keresünk

Termelési munkatárs – csiszoló-polírozó

pozícióba.

Elsősorban olyan leendő munkatársak jelentkezését várjuk, akik a fenti elvárásoknak megfelelnek, és affinitást éreznek a finom megmunkálási szakmunka elsajátítására. Nem szokványos betanított munkáról van szó, ezért a szakma elsajátítása türelmet és kitartást igényel. Munkavállalóinkat határozatlan idejű jogviszony keretében foglalkoztatjuk 3 hónapos próbaidővel. Pályakezdők, pályamódosítók jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • csiszoló és polírozó gépek betanított kezelése,
  • izzított kartus kerámiák felületének finommegmunkálása a megadott tűrésen belüli méretre,
  • kerámiák mozgatása (állványon),
  • munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása.

Munkaidő:

  • többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, jelenleg 4 havi munkaidő keretben,
  • jelenleg 2 műszakban: délelőtt: 06:00-14:00, délután: 14:00-22:00 heti váltásban,
  • napi 7,5 órás részmunkaidőben.

Elvárások:

  • minimum szakmunkásképző végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • jó vizuális képesség, kézügyesség,
  • jó számolás képesség elengedhetetlen,
  • monotonitástűrés,
  • előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • elérhető átlag (teljesítmény függő) bruttó fizetés 350 000 Ft a betanulást követően,
  • béren kívüli juttatás (SZÉP kártya - 16 000 Ft),
  • hosszútávú, stabil bejelentett állás,
  • munkába járás támogatása saját gépjárművel 15 Ft/km,
  • céges buszjáratok a 6-os és 7-es főút vonalán,
  • igény esetén szállást biztosítunk munkásszállón történő elhelyezéssel.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Sóskúti Ipari Park
Budapest Etele térről a 724-es Volán busz járat a gyárépület előtt áll meg.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehetséges.
A tárgyban kérjük megjelölni: "Termelési munkatárs – csiszoló/polírozó"

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) vagy 06 30 193 6342 elérhetőségek egyikén, szívesen válaszol minden kérdésre.

Sóskút, 2038 Magyarország
Pest
Budapest
Part time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 15.08.2020