Similar jobs like this one

Termelési munkatárs (targoncás jogsival (3324, 3312)

Szigetszentmiklósi hőkezeléssel foglalkozó, újonnan induló gyárba keressük munkatársunkat Termelési dolgozó munkakörbe!

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • teljesen automatizált, új gépek
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában
  • Védőital, munkaruha biztosítása
  • 1 műszakos munkarend (H-P 8:00-16:30) – 2-3 hónap után folyamatos munkarend várható (2+2 -es)
  • Versenyképes jövedelem (Br. 350.000 Ft – 400.000 Ft)
  • bónuszlehetőség
  • Munkábajárás támogatása

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok targoncával (kamionról le-fel pakolás)
  • Termékek (stabilizátorok) előkészítése hőkezelésre: kemencébe történő be- és kipakolás
  • Automata, hőkezelő gép felügyelete

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély (3324, 3312)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó munkabírás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, szabálykövető magatartás
  • Előny: Kohó, öntöde, fémipari tapasztalat

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, ÁTI Ipari Park

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, kérlek, küldd el szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Termelési munkatárs (targoncás jogosítvánnyal (3324, 3312)

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 31.03.2021