Termelési minőségügyi mérnök - Mór

Feladatok:
o A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
o A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
o Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
o Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
o Műszaki változtatások nyomon követése
o A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
o Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása

Elvárások:
o Felsőfokú műszaki vagy minőségbiztosítási végzettség
o Legalább 3-5 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
o Angol nyelv kommunikációs szintű használata
o Jó kommunikációs és szervező készség
o Csapatmunkára való képesség
o Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:
o Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag
o Fejlődési, képzési lehetőség
o Stabil munkahely
o Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
o Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:
Mór

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 02981@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Mór, 8060 Magyarország
Full time

Published on 12.02.2021