Similar jobs like this one

header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

TERMELÉSI MÉRNÖK - SZERELDE

ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBAN

Leendő feladataid:

  • Az új termék bevezetésének támogatása
  • Új gyártógépek műszaki átvétele és a beüzemelés koordinálása
  • A termelési koncepció meghatározásához kapcsolódó rutinfeladatok elvégzése
  • NPI menedzsment
  • Új termékek bevezetési folyamatának kialakítása
  • Mintavételek, korrekciók, vizsgálatok és előszéria-gyártások megszervezése és végrehajtása

Mit Kínálunk Neked:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;
  • Teljes mértékű közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki diploma
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Autóipari  tapasztalat, festőüzemi tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet várjuk pályázati anyagodat!

VELÜNK AZ ÉLVONALBA KERÜLSZ!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy  kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd a munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Akkor várjuk jelentkezésed a Jelentkezem gombra kattintva!

REHAU Kft.
Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 11.03.2021